8330 Sümeg,
Árpád u. 5.

2020. október 1. után - mivel az iskola területére nem lehet bejönni - a szülők telefonon egyeztethetnek a pedagógusokkal az adott időpontokban.

FOGADÓÓRA

pedagógus neve fogadóóra
időpontja helye
Benczikné Födelmesi Anna kedd 2. óra felsős tanári
Bertalan László szerda 4. óra felsős tanári
Bogárné Piskor Tünde csütörtök 3.óra alsós tanári
Bókkon Gyula péntek 3.óra felsős tanári
Bókkonné Nyerges Sarolta kedd 3.óra felsős tanári
Bozovic Zsuzsa szerda 3.óra felsős tanári
Csák Enikő kedd 2. óra alsós tanári
Czipp Rózsa csütörtök 10.óra alsós tanári
Czotterné Kiss Krisztina hétfő 2.óra felsős tanári
Diós Ferencné hétfő 2.óra felsős tanári
Ériné Polgárdi Edit kedd 4.óra felsős tanári
Gerencsér Gábor kedd 3.óra felsős tanári
Gerencsérné Kardos Judit kedd 4.óra felsős tanári
Gulyásné Klujber Ildikó csütörtök 5.óra fejlesztő terem
Halász Mária szerda 4.óra felsős tanári
Hegedüs Anikó hétfő 5.óra felsős tanári
Horváth Stefánia Csütörtök 5.óra Felsős tanári
Hóti Józsefné hétfő 2.óra alsós tanári
Joós Annamária csütörtök 1. óra alsós tanári
Kántor Bernadett csütörtök 1.óra alsós tanári
Keresztury István csütörtök 5.óra alsós tanári
Kovácsné Pálfi Zita kedd 4. óra alsós tanári
Könnyid Erika péntek 4.óra alsós tanári
Lovró Krisztina hétfő 3.óra alsós tanári
Májer Györgyi szerda 3.óra alsós tanári
Nádasi Péter szerda 4.óra felsős tanári
Nagy Katalin csütörtök 1. óra alsós tanári
Németh Tímea hétfő 2.óra alsós tanári
Németh Zoltán Sándor hétfő 5.óra igazgató iroda
Németh Zoltánné Szántó Erika hétfő 2.óra felsős tanári
Németh Zsanett kedd 2.óra felsős tanári
Pál Zita hétfő 3.óra alsós tanári
Perger Mónika hétfő 6.óra alsós tanári
Pintérné Németh Bernadett péntek 1.óra alsós tanári
Rédei Jánosné péntek 2.óra alsós tanári
Remete Anita kedd 2. óra felsős tanári
Renczes Ákos   felsős tanári
Renczes Nikoletta szerda 2.óra alsós tanári
Simonyainé Süslecz Petra hétfő 7.óra alsós tanári
Söjtöri Dezsőné hétfő 4.óra helyettesi iroda
Stefanicsné Kovács Márta péntek 5.óra fejlesztő szoba
Szabó Tamás hétfő 2.óra felsős tanári
Varga Katalin hétfő 2.óra fejlesztő szoba
Violáné Németh Andrea kedd 2.óra felsős tanári